Wybór firmy odszkodowawczej powinien być bardzo dokładnie przemyślany. Zazwyczaj decyzja podejmowana jest przy równolegle mających miejsce trudnościach w życiu, np. borykanie się z konsekwencjami stłuczki lub wypadku, w których dana osoba lub jej najbliżsi odnieśli uszczerbek na zdrowiu. Stąd też warto zapoznać się ze sposobem działania firm odszkodowawczych w odpowiednim momencie, kiedy podejmowane decyzje poprzedzone są odpowiednimi, racjonalnymi analizami. Firmy odszkodowawcze muszą charakteryzować się wysoką skutecznością, ponieważ zaniżone odszkodowanie z oc sprawcy nie należy do rzadkości. Ostateczny wybór musi wypaść na firmę, która posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu należności za powstałe szkody. W sprawach, w których gra toczy się o wysoką stawkę należy współpracować z wyłącznie najlepszymi firmami, które mają wysoką skuteczność. Do ich kompetencji należy m.in. ocena umowy oraz zweryfikowanie możliwości uzyskania odszkodowania. Niezwykle pomocny powinien być poniższy ranking, który wskazuje na podmioty warte zaufania osób poszkodowanych. 

1. EGF


EGFFirma EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. posiada swoją siedzibę w Legnicy i jest podmiotem, który zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowania zarówno dla osób poszkodowanych jak i firm. Złożona jest z niezależnych doradców i prawników, którzy umożliwiają walkę o należne kwoty odszkodowania. Lata praktyki ukierunkowały ją przede wszystkim na szkody osobowe. Skutecznie skoryguje niejeden zaniżony kosztorys odszkodowania, o czym świadczy szerokie grono klientów. Z jej usług skorzystało aż 50 000 osób, które zostały poszkodowane. Podczas prowadzonych postępowań, celem nadrzędnym firmy jest dobro poszkodowanego. EGF przejmuje na siebie całkowite ryzyko, które określa prowadzenie danej sprawy. 

ODWIEDŹ STRONĘ


2. Codex Centrum Obsługi Powypadkowej

 

Page LogoCodex jest firmą z Rzeszowa, która funkcjonuje od 2009 r. Zajmuje się przede wszystkim odszkodowaniami, ale nie zapomina o etycznej i biznesowej odpowiedzialności za losy klientów. Celem nadrzędnym jest etycznie traktowanie klientów. Codex może także pełnić funkcje pełnomocnika osób poszkodowanych, w sytuacjach kiedy ich sprawa znajduje się na wokandzie sądowej lub innych instytucjach finansowych, na których ciąży obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody.

ODWIEDŹ STRONĘ

 


3. RESO

RESO EUROPA SERVICE Sp. Z.O.O. - pracodawcy.pracuj.pl

Codzienne zadania firmy RESO opierają się głównie na sprzedaży ubezpieczeń, a także na tworzeniu nowych i innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych. Dodatkowo organizuje i przeprowadza szkolenia, umożliwiające właściwe administrowanie procesów likwidacji szkód. Bogate doświadczenie pozwala na prowadzenie spraw o charakterze międzynarodowym. Pracownicy podchodzą do każdego klienta w sposób profesjonalny i rzetelny, co w głównej mierze rzutuje na dalszy przebieg prowadzonej sprawy. Przedsiębiorstwo nieustannie bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach, które poparte są licznymi sukcesami.

ODWIEDŹ STRONĘ


4. Meditor

 

MEDITOR - odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań  Wrocław, Katowice, Warszawa

Kancelaria Meditor zajmuje się reprezentowaniem osób fizycznych i osób prawnych, które dochodzą należnych odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, ale także innych jednostek, które zobligowane są do naprawienia szkody. Meditor posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze postępowań, w którym przedmiotem są świadczenia odszkodowawcze od ubezpieczycieli, czy wspomnianych wcześniej innych podmiotów. Odnosi się to do jednostek, które posiadają zasięg zarówno krajowy jak i wywodzą się z państw członkowskich Unii Europejskiej. W prowadzone sprawy angażują się zarówno na etapie przedsądowym jak i już sądowym. 

ODWIEDŹ STRONĘ


5. Salutaris

 

Salutaris Polska (@SalutarisPolska) | TwitterWywodząca się z Gdańska, kacelaria Salutaris niemalże od 10 lat zajmuje się reprezentowaniem interesów osób poszkodowanych. W ramach prowadzonej działalności podejmuje się działań, które pozwalają na zawarcie ugody lub mają swój finał w sądzie. Każdorazowy przypadek rozpatrywany jest w sposób indywidualny, a forma obsługi jest w pełni dopasowana do klientów. Poczynania kancelarii umożliwiają uzyskanie specjalistycznej pomocy prawnej. Usługi w każdej sytuacji są świadczone na najwyższym poziomie, a ich cena pozostawia konkurencję daleko w tyle. Zespół kancelarii złożony jest z najlepszych prawników i obiecujących aplikantów. Kadra poddawana jest nieustannym szkoleniom, które zwiększają ich umiejętności. 

 

ODWIEDŹ STRONĘ


6. HRD LEGAL

Wiele osób korzysta z usług świadczonych przez warszawską kancelarię, która reprezentuje osoby walczące m.in. o odszkodowanie za doznane urazy ciała w wypadku samochodowym. Ponadto, podejmuje się spraw, które pozwalają uzyskać należne odszkodowania z innych tytułów. Kancelarię tworzy cały szereg specjalistów, tj. prawnicy, adwokaci i radcy prawni. Ich doświadczenie było zdobywane w kluczowych kancelariach odszkodowawczych, co umacnia ich pozycję na rynku. Opracowali swój model, umożliwiający niesienie pomocy dla osób posiadających szkodę osobową. Z powodzeniem można skorzystać z usług zatrudnionych prawników w innych sytuacjach, ponieważ kluczowe jest dla nich dobro kontrahentów. 

ODWIEDŹ STRONĘ


7. Centrum Dochodzenia Odszkodowań

 

Słupskie centrum ukierunkowuje swoje usługi w szczególności do osób, które w ostatnim czasie były poszkodowane w wyniku szkody osobowej z tyt. polisy ubezpieczenia obowiązkowego, a także mogą ubiegać się o środki z polisy OC sprawcy. Na uwagę zasługuje fakt, że Centrum Dochodzenia Odszkodowań zajmuje się sprawami związanymi z błędami medycznymi. Rozwój kompetencji pracowników pozwolił na poszerzenie prowadzonej działalności o sprawy związane z zaniżeniem procentowego uszczerbku na zdrowiu, pogorszenie stanu zdrowia i powstałe obrażenia. Ułatwiają dochodzenie roszczeń za wypadki losowe w miejscach publicznych. Istotne jest, że na etapie weryfikacji nie pobiera opłat.

ODWIEDŹ STRONĘ8. Kancelaria Prawna Godula 

 

Kancelaria PrawnaSwoje pierwsze kroki kancelaria stawiała w 2011 r., od tego czasu niosła pomoc dla osób fizycznych, a  także dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria Prawna Godula na każdym etapie postępuje profesjonalnie, co skutkuje należytym zrozumieniem sedna sprawy. Z powodzeniem skupia się na obsłudze osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych czy na skutek popełnionego błędu medycznego. Reprezentuje klientów w postępowaniach karnych i cywilnych. Jednocześnie dokonuje porad prawnych dla osób, które posiadają zarzuty związane z niewłaściwym sposobem leczenia. Z wieloma sukcesami wywalczyła odszkodowanie z uszczerbek na zdrowiu. 

 

ODWIEDŹ STRONĘ


9. Unicover

 

Unicover - Kancelaria Odszkodowawcza - Lawyer & Law Firm - Gdynia |  Facebook - 42 PhotosKancelaria świadczy usługi dla osób, które walczą o uzyskanie odszkodowania za szkody na osobie. Nieustannie dąży do uzyskania jak najwyższej wartości odszkodowania. Pracownicy Unicover pozostają w stałym kontakcie z klientami, nieustannie informując ich o stanie toczącego się postępowania. Osiąga liczne sukcesy w prowadzonych negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala nie tylko uzyskać należną kwotę, ale skraca czas wypłaty. Równolegle przekazuje sprawy do sądów, jeżeli wartość odszkodowania jest zbyt niska. Kancelaria podejmuje dalsze kroki prawne, kiedy uzyskana kwota uniemożliwia zaspokojenie kosztów leczenia i rehabilitacji. 

ODWIEDŹ STRONĘ


10. Mura Investment

Dopłata do odszkodowań OC Mura Investment | FacebookMura Investment wyspecjalizowała się w walce o roszczenia odszkodowawcze, z naciskiem na szkody osobowe. Liczne sukcesy są efektem wieloletniego doświadczenia w branży, a także podejmowaniem współpracy z osobami wykwalifikowanymi. Uzyskane kwoty są w stanie zaspokoić specjalistyczną rehabilitacje i właściwe leczenie, co przyspiesza powrót do zdrowia. Kancelaria świadczy usługi dla osób z całego kraju, a osoba poszkodowana nie jest zobowiązana do ponoszenia kosztów prawnych, czy opłat przedwstępnych. 

ODWIEDŹ STRONĘ


11. Helper-cpp

 

Helper cpp zaliczany jest do profesjonalnych podmiotów, który zajmuje się przede wszystkim działaniami, które pozwalają odzyskać zaniżone odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Ponadto, w zakresie jej usług znajduje się także oferowanie pomocy osobom poszkodowanym. Najczęściej odnosi się to do przypadków, kiedy próbują uzyskać odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej lub walczą o odszkodowanie z uszczerbek na zdrowiu. Firma Helper-cpp podejmuje się również reprezentowania swoich klientów podczas toczących się postępowań likwidacyjnych przez Towarzystwem Ubezpieczeń, a także oferuje pomoc w przypadku spraw skierowanych a drogę sądową. Helper-cpp wyróżnia się na rynku ze względu na posiadane podejście do klienta, które cechuje się posiadaniem indywidualnego podejścia do każdego klienta, a dodatkowo wszystko opiera się na niezachwianym profesjonalizmie. Dodatkowo, należy wspomnieć, że Helper-cpp przedstawiany jest jako jedna z największych i najbardziej efektywnych firm, która trudni się działaniami w zakresie odszkodowań. W licznie występujących opiniach, podkreślana jest pomoc przy uzyskaniu wysokich i należnych odszkodowań.